Викрито схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ
21 січня, 20:49
Правоохоронці викрили схему заволодіння 141 млн грн, призначених для виплат за "зеленим" тарифом, на користь підприємств на окупованій частині Запорізької області. Про це повідомляє пресслужба НАБУ у середу, 21 січня. Про підозру повідомили 9 особам. Серед них зокрема ексзаступник глави Офісу Президента та колишній член…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.