Викрито схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на ТОТ
21 січня, 16:39
НАБУ і САП викрили схему заволодіння коштами, призначеними для виплат за «зеленим» тарифом, що діяла на користь низки комерційних енергогенеруючих підприємств, розташованих на тимчасово окупованій території Запорізької області.