Викрадали криптоактиви в іноземців: у Дніпрі ліквідували мережу кол-центрів
1 квітня, 17:17
Починали з романтики та товариських відносин, а закінчували шахрайством: у Дніпрі працювала мережа колл-центрів, працівники якої спершу втирались в довіру до людей та використовували їх для власних цілей. З потерпілими за допомогою фейкових акаунтів починали спілкування на сайтах знайомств і в месенджерах, а далі плавно…