Викладача київського вишу оштрафували за недержавну мову
17 жовтня 2022 – 18:35
Доцента одного із вищих навчальних закладів Києва оштрафували за використання під час освітнього процесу недержавної мови. Тепер він має сплатити протягом 15 днів 3400 гривень штрафу — Суспільне