Вихованки Луцької спортшколи №3 здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Багіра 2025». ФОТО
13 грудня 2025 – 10:01
Вихованки тренерок Олени Ваврисевич та Анни Кравчук з Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Луцька вибороли вісім золотих та дві срібні нагороди на 30-му Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.