Військовий збір за перший квартал 2025 року зріс у 3,5 раза – до 34 мільярдів гривень
19 квітня 2025 – 18:35
У січні-березні 2025 року українці сплатили 34 мільярди гривень військового збору. Це в 3 з половиною рази більше, ніж за перший квартал минулого року. Найбільше надійшло з Києва, Дніпропетровської, Львівської та Харківської областей. Таке зростання пояснюється не лише підвищеною ставкою збору, яка з грудня 2024 року становить 5…