"Щоб підірвати Київську ГЕС треба робити це тільки зсередини. Тобто так, як це було на Каховській ГЕС. Для цього потрібна велика кількість вибухівки. В СРСР при будівництві цих обʼєктів передбачали спеціальні ніші. Тобто, при повному заповненні цих нішей можна було знищити ці обʼєкти.…
Останні новини Києва за сьогодні
Військовий експерт Ступак назвав причину заяв росіян про провокації на Канівському водосховищу та Київської ГЕС
13 липня 2024 – 11:11