Війська РФ влучили в об'єкти енергетичної інфраструктури в Дніпропетровській області: є серйозні руйнування
31 жовтня 2022 – 11:06
Російські окупаційні війська у понеділок, 31 жовтня, у влучили в об'єкти енергетичної інфраструктури у Дніпрі та Павлограді, заявив голова ОВА Валентин Резніченко. "Є прильоти під час ранкової атаки на область. Росіяни влучили по об'єктах енергетичної інфраструктури у Дніпрі та Павлограді. Серйозні руйнування. Працюють усі…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.