Російські військові завдали два удари по інфраструктурі міста Конотоп на Сумщині. Про це ввечері в неділю, 17 березня, повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін. "Два прильоти! Інфраструктура!" - написав Семеніхін і повідомив, що можливі повторні удари по місту. У Сумській ОВА повідомили також, що сьогодні, 17 березня,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.