А потім передумала: «Ні, тебе я одного не залишу».Найкраще, що я будь-коли бачив про війну, — це "20 днів у Маріуполі".
Війна оголює — вона показує те, що ми хотіли б приховати: свої меблі, свій побут, свій особистий простір, своє тіло. Оголені й непритомні люди, яких виносять з-під завалів, навряд чи хотіли потрапити в об’єктив. Людина, у якої шпалери відстають від стін, не хотіла б, щоб ви їх бачили. А ще війна — фрагментарна, як інформація. І…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.