«Виговці» знищили ворожу БМП на Бахмутському напрямку (ВІДЕО)
6 листопада 2022 – 21:21
«Ворожа БМП з особовим складом і матеріальними засобами була знищена виговцями-протитанкістами на Бахмутському напрямку», — написали наші захисники.
Українські воїни знищили бойову машину піхоти окупантів на Донеччині за допомогою ПТРК «Стугна». Відео опублікували на фейсбук-сторінці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. «Ворожа БМП з особовим складом і матеріальними засобами була знищена виговцями-протитанкістами на Бахмутському напрямку»,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.