Відомий діджей з Луцька випустив трек з українським гуртом
8 червня 2024 – 13:30
Як стало відомо, діджей з Луцька Артем Будчук записав пісню під назвою «Телепат» з відомим українським гуртом «Tember Blanche». Читайте також: Старовижівський громада: за пів мільйона гривень на торгах продадуть клуб у селі Черемшанка До слова, премʼєра відбулася 6 червня. Шанувальникам сподобалась нова пісня, у коментарях вони…