З понеділка, 29 вересня, тролейбусний маршрут №1 “пл. Профспілок – Турбаза “Хортиця” відновлює свою роботу у повному обсязі. На ньому працюватимуть два тролейбуси. Відновлено повний графік руху — з курсуванням у прямому та зворотному напрямках. Відправлення від “пл. Профспілок” в напрямку “Турбази “Хортиця” (будні): 6:47,…