Відключення світла повернулися: по скільки годин сидітимемо без електрики
сьогодні, 20:26
У понеділок, 22 червня, мешканці кількох районів Києва залишилися без світла, а в ДТЕК підтвердили аварійне відключення. Експерти попереджають: це лише початок літнього сезону знеструмлень — на тлі спеки та планових ремонтів АЕС українцям доведеться звикати до регулярних вимкнень електроенергії.