Відійшла у засвіти багаторічний директор волинського ліцею
1 січня 2025 – 17:46
Безжальна хвороба забрала життя хорошої людини, мудрого та виваженого керівника, люблячої мами та бабусі – Шнит Валентини Миколаївни, багаторічної директорки Городищенського ліцею. Читайте також: На Рівненщині закрили «АТБ», бо там помер покупець Про це у неділю, 29 грудня повідомили у Сильненському старостинському окрузі,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.