"Відчували, що робимо правильну справу": спогади полтавки Ганни Кіященко про "Живий ланцюг" 1990-го
21 січня 2025 – 17:57
Кілька десятків полтавців 21 січня 1990-го року поїхали до Києва, аби долучитися до акції "Живий ланцюг". Спогади учасниці тих подій Ганни Кіященко ― у матеріалі Суспільного