Відповідно до прогнозу погоди Українського Гідрометцентру про підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря та з метою раціонального та економного використання енергоресурсів, з 22 жовтня у Луцьку буде тимчасово припинено подачу теплоносія для опалення споживачів.