Від початку війни на Харківщині загинуло 15 працівників «Нової пошти»
15 січня, 08:14
Від початку повномасштабного вторгнення на Харківщині під час виконання службових обов’язків загинуло 15 працівників «Нової пошти». Ще 25 – отримали поранення. Про це повідомили в пресслужбі компанії на запит Ґвара Медіа. Там розповіли, що четверо постраждалих співробітників внаслідок обстрілу термінала 13 січня…