У Дніпрі близько 21-ї години на різних телеграмканалах почали ширитись повідомлення про вибухи. Попередньо повідомляли про збиття. Згодом інформацію підтвердив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак: В області працювала ППО. Оборонці збили ворожий безпілотник у Дніпровському районі. Повідомлень про наслідки збиття не надходило.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.