Ветерани ЗСУ з Одеської області візьмуть участь в Іграх нескорених
30 січня 2025 – 17:52
У лютому 2025 року відбудуться перші в історії зимові Ігри нескорених, участь у них візьмуть і ветерани з Одеської області. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради. 29 січня на Раді безбар’єрності представили ветерана Євгена Кауса, який вирушить до Ванкувера у складі Національної збірної. Євген Каус –…