Ветерани з Івано-Франківська дебютували у збірній України з ампфутболу
сьогодні, 16:53
Двоє представників франківського клубу АМП ФК «Бартка» — Юрій Гапончук та Володимир Романишин — вперше вийшли у складі національної збірної України з ампфутболу. Дебют відбувся під час турніру у Варшаві. Обидва спортсмени раніше брали участь у захисті України, а нині представляють державу вже на футбольному полі, пише…