Верещук закликала евакуюватися цивільних, які ще залишаються в Бахмуті
17 лютого 2023 – 01:40
Віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що в Бахмуті на Донеччині, де тривають важкі бої, досі залишаються шість тисяч цивільних жителів, які мають евакуюватися з міста.