Ведення аграрного бізнесу під час війни: У Києві відбувся форум DoArgo22
13 грудня 2022 – 15:17
У Києві 8 грудня відбулась ХІV Міжнародна конференція "Ведення агробізнесу в Україні (DoArgo22) від "Українського клубу аграрного бізнесу" та агенції UCABevent. На конференції зібралися представники влади та аграрного бізнесу, аби обговорити, як українські аграрії пройшли 2022 рік, який через російське вторгнення став для них справжнім…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.