Ввечері неділі, 17 вересня, мешканці окупованого Токмака чули вибух. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, мешканці Токмаку та району повідомляють про «потужний вибух». «Що ж на цей раз трапилось у окупантів? Чекаємо подробиць від Генштабу», — додав Федоров.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.