Надійшло чергове анонімне повідомлення про замінування будівлі Рівненської ОДА та облради. Про це у соцмережах повідомив начальник ОВА, Олександр Коваль. Згідно з протоколомевакуюютьпрацівників. Спеціальні служби проведуть обстеження приміщень. Про результат повідомлятьзгодом.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.