ua ru

Останні новини Рівного за сьогодні

Источник - Еспресо TV
Еспресо TV Ровненская область  26 липня 2024 – 14:01

Валютні очікування: куди рухається валютний курс?

26 липня 2024 – 14:01

Зараз вже можна чітко констатувати — валютні очікування в країні дестабілізовано непродуманою політикою валютної лібералізації.

Заяви НБУ також не вселяють почуття надійності, оскільки попит на іноземну валюту не вщухає, попри те, що іноземна валюта дорожчає.

Загалом з початку цього року (станом на 19.07.24) гривня до долара США вже девальвувала на 9,1% (за 2023 р. — на 3,9%, а за 2022 р. —  на 34,1%).

Наразі НБУ фактично повністю визначає обмінний курс гривні, який…

Регіони сюжету

Згадані особи

Міста Рівненської області

Ще новини

Ще новини на тему

У травні рівень річної інфляції склав 3,3%, що на 0,1 відс. п. вище за рівень квітневої річної інфляції. Таким…
Економіка За попередніми даними, Мінекономіки оцінює зростання ВВП на рівні 4,6% [±1%] порівняно з березнем 2023…
За підсумками консенсус-прогнозу міністерства економіки України (№57 квітень 2024 року) -   експерти, які…
У листопаді 2023 р. річний рівень інфляції знизився до 5,1% проти 5,3% у жовтні. Базова інфляція в річному вимірі…

Популярні новини регіонів