В Ужгороді з 25 жовтня не вмикатимуть вуличне освітлення
25 жовтня 2022 – 17:11
В Ужгороді з 25 жовтня і до стабілізації ситуації в енергетичній системі не вмикатимуть вуличне освітлення. Про це повідомили на сторінці Ужгородської міської ради у Facebook.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.