В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті (ФОТО)
29 квітня, 10:21
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті (ФОТО). За інформацією "Закарпаття онлайн", йдеться про директора КП "КАТП-072801" Ужгородської міської ради та депутату міськради Олександра Борисенка. За даними слідства, посадовець організував схему незаконного видобутку та продажу вторсировини.