В Ужгороді викрито схему незаконного заробітку на вторсировині, яку організував директор-депутат
29 квітня, 16:00
За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури викрито схему, яка майже рік «вимивала» гроші з міського полігону твердих побутових відходів.