В Ужгороді продовжують безкоштовно годувати гарячими обідами
6 січня 2023 – 11:50
В Ужгороді продовжують безкоштовно годувати гарячими обідами (ВІДЕО). Благодійна зимова акція триває в Ужгороді, у Боздоському парку. Гарячими обідами годують усіх охочих. У визначені дні (про це постійно повідомляє Ужгородська міська рада на своїх ресурсах) тут діє польова кухня.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.