В Ужгороді привітали найкращих випускників 2025 року – тих, хто вже сьогодні творить майбутнє України
27 червня 2025 – 12:37
Привітали випускників, педагогів та батьків заступник начальника обласної військової адміністрації Юрій Гузинець, голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, а також очільниця Управління Разом з учнями подяки отримали й ті, хто стоїть за їхніми досягненнями – вчителі.
У стінах величного Ужгородського замку напередодні відбулося загальноміське свято на честь найуспішніших цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти. Це був день, коли в центрі уваги – юні ужгородці, які своєю наполегливістю та знаннями доводять: нове покоління здатне змінювати світ. Свято розпочалося із…