В Ужгороді почали будівництво першої євроколії в Україні
12 квітня 2024 – 08:42
Ужгород стає першим обласним центром, який буде зʼєднаний євроколією з Європою. Цей крок сприятиме інтеграції української залізниці до Європейського Союзу. Про це повідомляє УЗ. Про станцію У травні починається будівництво основного стадіону. Сьогодні, 11 квітня, були закладені перші ланки рейкошпальної решітки нової…