В Ужгороді нагородили дітей, які отримали 200 балів за НМТ
29 серпня 2023 – 16:34
Дев'ятьох дітей, котрі отримали 200 балів за Національний мулитипредметний тест, нагородили 29 серпня грошовими преміями в Ужгороді. Це діти, котрі навчалися в Ужгородському науковому ліцеї.