В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після вживання мийного засобу
сьогодні, 15:45
В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після вживання мийного засобу. Медики надали дитині невідкладну допомогу та госпіталізували її для подальшого обстеження після отруєння побутовою хімією.