В Ужгороді 19-річний хлопець вкрав телефон у пацієнта наркодиспансеру
23 травня 2023 – 10:03
На службовий планшет патрульних надійшло повідомлення від лікаря Ужгородського наркодиспансеру про крадіжку мобільного телефона ZTE 63-річного пацієнта медзакладу.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.