В Ужгороді 14-16 листопада проводитимуть дератизацію. Із понеділка, 14 листопада, по середу, 16 листопада, в Ужгороді проводитимуть дератизацію (винищення гризунів). Читати новину на сайті "Ужгород.net.ua"