В УПЦ (МП) заявили, що мають право далі користуватися храмами Києво-Печерської лаври. Подали до суду
6 січня 2023 – 17:36
У Господарському суді Києва зареєстрували позов УПЦ (МП) до заповідника Києво-Печерська лавра після того, як у неї закінчився термін оренди Успенського собору і Трапезної церкви. Про це повідомляє LB.ua із посиланням на Єдиний реєстр.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.