Споживання електроенергії в Україні поступово зростає через посилення морозів, стрімкіше зростання очікується з початком робочого тижня. Про це 5 лютого повідомила прес-служба Укренерго. Наголошується, що дефіцит дещо знизився завдяки збільшенню виробництва, проте зберігається на суттєвому рівні. У Київській та Одеській…