В Україні буде відкрито перший Офіс відновлення. Про це заявив президент Володимир Зеленський на саміті перших леді та джентельменів у Києві. Наразі уряд працює над тим, щоб відновлення України стало глобальним проєктом. «Наша зовнішня політика працює для того, щоб відновлення України стало дійсно глобальним проектом. І тут…