В Україні споживання електроенергії зросло майже на 7% через похолодання. Водночас 17 квітня запланований обсяг імпорту майже в 2 рази менший, ніж вчора, 16 квітня.
Про це повідомляє НЕК "Укренерго", яке закликає українців ввечері з 19:00 до 22:00 споживати електроенергію ощадливо.
"Через похолодання та хмарну погоду споживання…