В Україні поступово відновлюється зв'язок - Мінцифри
24 листопада 2022 – 17:45
Про це у четвер, 24 листопада, повідомив у Telegram віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, не уточнивши конкретних показників.
В Україні відбувається поступове відновлення зв'язку. Про це у четвер, 24 листопада, повідомив у Telegram віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, не уточнивши конкретних показників. "Найкраща ситуація з роботою базових станцій у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.