Також було зафіксовано обстріли позицій та околиць населених пунктів по лінії бойових дій в Очеретинській та Торецькій громадах.
Минулої доби війська РФ обстрілювали Мар'їнку, Бахмут, Вугледар у Донецькій області, вели активні наступальні дії і намагалися штурмувати населені пункти. Про це повідомляє ОВА. Зазначається, що вночі під обстріл потрапило смт Гостре, пошкоджено електромережі. Мар'їнка, Бахмут, Вугледар також були під ударами ворога. …