В Олександрівській лікарні Києва запрацював найсучасніший у країні ангіограф
22 вересня 2022 – 12:41
В Олександрівській клінічній лікарні м. Києва введено в експлуатацію найсучаснішу в Україні ангіографічну установку. Систему закуплено за кошти міського бюджету.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.