Наприкінці січня в Олександрійській та Знам’янській громадах відбувся перший тренінг для учасників та учасниць “Школи екоактивізму”. Про це повідомляє міська рада, інформує Златопіль. Про вплив побутових відходів та відповідальне поводження з ними розказала Юлія Мархель, лідерка найбільшого екоруху країни “Let’s do it…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.