У тимчасово окупованому Бердянську ліквідувано місцевого колаборанта, який одним із перших пішов на співпрацю з росіянами. Про це пише начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна. «Утилізація зрадників України на тимчасово окупованих територіях Запорізької області триває. Так, у Бердянську…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.