В одній з поліклінк у Полтаві нараховували фіктивні премії та виплачували звільненим працівникам зарплату
21 серпня 2025 – 08:24
Колишній головній бухгалтерці поліклініки повідомлено про підозру за розтрату та заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах.