В Одеській області обікрали сільськогосподарське підприємство
2 грудня 2022 – 15:00
Житель Болградського району Одеської області вирішив викрасти причеп з сільськогосподарського підприємства, де працював. Ввечері він приїхав туди на тракторі, приєднав до нього причеп і поїхав з ним геть. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. Причеп чоловік збирався використовувати в господарстві. Однак правоохоронці…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.