В Одеській області на дорозі виявили тіло жінки: є ознаки насильницької смерті
7 грудня 2024 – 09:50
В Одеській області на дорозі виявили тіло жінки: є ознаки насильницької смертіУ Авангардівській громаді Одеської області на проїжджій частині знайшли тіло невідомої жінки з ознаками насильницької смерті. Поліція розпочала розслідування за статтею "умисне вбивство".
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.