В Одеській області двоє випускників шкіл набрали по 200 балів одразу з трьох предметів
15 серпня 2024 – 19:35
Згідно з даними Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, під час основної сесії НМТ-2024 двоє випускників закладів загальної середньої освіти Одеської області набрали по 200 балів одразу з трьох предметів – «Українська мова», «Історія України», «Математика». Про це повідомили в Одеській ОВА. Сімнадцятеро…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.