В Одеській області 20 лютого не вимикатимуть світло цілий день, тому що працівники ДТЕК будуть заміряти споживання електроенергії. В Одесі та Одеському районі діятимуть графіки відключень — Суспільне Читати новину на сайті "Суспільне"